KONST / Litografier / Färglitografi 12476676
nr 1247 6676
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Fartyg. Signerad, numrerad 10/210. Motivet: 46x64
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:37:07
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth